Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Keçiören Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Taşımacılık

Ev taşımak, insanoğlunun yaratıldığı günden beri uğraştığı bir iştir. Gereken eşyaların yüksek katlara zarar görmeden ve kolaylıkla çıkarılmasını sağlayan modüler bir sistemdir. İnsanoğlunun kaldıramayacağı yükleri, kısa zamanda ve pratik bir şekilde yükün gitmesi gereken yere götürebilmektedir. Kullanılan yük ve mobilya asansörleri ofis, ev ve diğer sanayi işlerinde çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Yük asansörleri, Çıkması imkânsız noktalara yükleri kolayca çıkarmaktadır. Bizim işletmemizde çalışan işçiler alanında uzmandır.  Ve iletmemiz gerekli teknolojik desteklerle donatılmıştır. Malesef ki gözümüzde çok büyüttüğümüz taşınma sorununuz çok kolaylıkla bitecektir. Uzun yıllar önce bir teknik ve enerjiden zamandan tasarruf etme zorunluluğu taşınma işinde yeni bir ufuk açan gelişmeyi beraberinde getirmiştir. Asansörlü taşıma bina içlerinde asansörler kullanılabilirse neden bina dışlarında kullanılmasın sorusundan yola çıkarak yapılmış yeniliklerden biridir.

Asansörlü Taşımacılık Özelliği

Her insanın mobilya zevki farklı olduğundan kişiler tasarladıkları mobilyaları yeni yerleşme ve taşınma esnasında eve yerleştirmede çok büyük zorluklar yaşamıştır. Buda insanların diledikleri mobilya seçimlerinde etkili olmuştur. Fakat artık günümüzde asansörlü taşımayla beraber bu zorluklar minimum seviyeye düşmüştür. Bizim işletmemiz sayesinde mobilyalarınız çizilmeden, kırılmadan, en kısa süre içerisinde dilediğiniz yere nakliyesi yapılır ürünleriniz güzel bir şekilde ambalajlanarak asansörle taşınır. Ve sizler de kalan zamanınızın tadını çıkarabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.  Keçiören Asansörlü taşıma sayesinde merdivene ne de merdivenlerin kapıların yapısına ihtiyaç duymazsınız.

Güvenli Asansör Hizmeti

Keçiören Asansörlü Nakliyat

Keçiören Asansörlü Nakliyat

Günümüzde her insan kolay taşımacılık ister. Fakat bunun yanı sıra hızlı ve kolay hizmet ararlar. Bu nedenle bizim işetmemiz devreye girmektedir. Sizlere hızlı ve güvenilir hizmet verebilmek için birçok yatırımlar yapmaktayız. Trafiğin yoğun olduğu sokaklarda veya giriş çıkışın işlek olduğu apartmanlarda işlerinin belirli saatler içinde yapmamızı isterler. Sizden işinizi hemen yapmanız istenecek ama siz veya teknolojik olarak gerekli donanıma sahip olmayan firmanız bunu yapamadığı için parça parça taşınmayı seçerek yüzlerce lira fazla para ödemek durumunda kalacaksınız Keçiören Nakliyat olarak asansörlü taşımanın bütün işi çok çok kolaylaştırdığının farkında olduğumuz için evinizi taşırken mutlaka bu işi en hızlı yapabileceğimiz yolları seçeriz doğru araçlar doğru çalışanlar ve doğru ekipmanlarla size en hızlı hizmeti veririz. Müşterimizin taşınma adına içinde bulunduğu karmaşa ne kadar hızlı çözülürse o kadar memnun olacağınızı düşünerek sizlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla Keçiören Nakliyat Olarak çalışmaktayız.

Keçiören Evden Eve Nakliyat FiyatlarıÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı800 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1000 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
4+ 1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL