Nakliyat Ambalajlama

Nakliyat Ambalajlama

Nakliyat Ambalajlama konusunda belki en önemli şeylerde birisi Ambalajlama olabilir ve bu işlem cidden eşyalarınız açısından çok fazla önem arz etmektedir. Keçiören nakliyat bunun farkında ve eşyalarınızı bu alanda profesyonel ekibi ambalajlıyor ve bu konularda usta olan ekip sizlere verdiğiniz fiyatın ne kadar uygun olduğunu fiilen göstermiş oluyor.

Profesyonel ekip ve usta personeller ile nakliyat işlemi stressiz bir işlem haline gelebilir ve stressiz bir nakliyat işlemini bütün herkes ister. Nakliyat da biz ambalajlama hizmetine çok dikkat ederek eşyalarınızın türüne göre değişebilen bir hizmet uygularız ve hizmetimizin bir çok yönünden gayet iyi ve sizin için çok kâr edebileceğinizde bu hizmeti aldığınızda bir çok yönünden farkında olucaksınız.

Keçiören Ambalajlı Nakliyat

Ambalajlı Nakliyat

Ambalajlama Hizmeti Sizler İçin Neler  Sunuyor ?

Başlangıçta bizden nakliyat işlemi istediğinizde sizlere özel sigorta yapmaktayız yani eşyalarınız nakliyat boyunca sigortalanıyor ve her hangi bir zarar sonucunda sigortanız eşyanızın zararını karşılıyor.  Sigortalama işlemi başlangıçta bu konuda uzman olan personelimiz tarafında evinize ziyaret gerçekleştiriyoruz bu ziyaret de sizin eşyalarınızın ortalama bir fiyatı çıkarılıyor ve ücretsiz expertiz karşılığında sizlerin sorularına cevap veriliyor. Nakliyat öncesinde bunlar belirlendikten sonra size hangi büyüklükte bir araç gerektiğini ve sigorta için ortalama fiyat maddeler arasında yer arıyor. Gereksimine göre de sizlere asansörlü aracımız geliyor veya gelmiyor. Profesyonel ekibimiz planladığımız saat ve günde evinize gelerek eşyalarınızın ambalajlaması başlıyor.

İlk başta bu ambalajlamaya bu konuda uzman olan ekibimiz işe başlıyor ambalajlamada hızlı ve sağlam şekilde ambalajlaması yapılması gerek bunun yanında kaliteli bir madde ile ambalajlama yapılması gerek bizde sizler için en kaliteli ambalajlama malzemesini seçiyor ve ambalajlamada güvenliği en üst noktaya taşımak istiyoruz. Ambalajlama işlemini titiz bir şekilde bitirdikten sonra eşyalarınızı aracımıza yüklüyoruz ve yeni evinize doğru yola çıkıyoruz. Evinize eşyalarınızı istediğiniz şekilde bırakıp ambalajlamalarını açıyor ve oradan ayrılıyoruz.

Kaliteli ambalajlama hizmeti için Keçiören Nakliyat en iyi tercih olacağından şüpheniz kalmasın biz sizlerin memnuniyetleri için uğraşıyoruz ve uğraş veriyoruz sizlerde bizleri hemen arayabilir nakliyat hizmeti almak isteyebilirsiniz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat FiyatlarıÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı800 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1000 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
4+ 1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL