Depolama

Eşya Depolama 

Keçiören Eşya Depolama

Depolama

Depolama Tarihin her döneminde insanlar ihtiyaç fazlası ürünlerini veya korumak zorunda oldukları ürünleri nasıl saklayabilirim nasıl korurum düşüncesi içine girmiş bunun için günlerce haftalarca çalışmalar yapmış ve her çağda farklı depolama sistemleri geliştirilmiştir bu dürtünün her dönemde insanlar üzerinde etkili olduğunu tarihi kazılarda bile görebilmekteyiz. Bin yıllar geçse de bazı şartlar ve istekler sabit kalır asla değişme göstermez suretler suretler değişse de istekler ve ihtiyaçlar değişmez.

Depolamayı doğuran ihtiyaçlar

Evinizi veya herhangi bir malzemeyi taşımaya karar vermek yetmez o ürünleri taşıyacağınız mekânları da kesin olarak ayarlamış ve gerekli bütün hazırlıkları yapmış olmanız gerekir aksi takdirde küçücük bir olumsuzlukta ürünleriniz araçlarda mahsur kalacak hatta nereye koyacağınız bilmediğiniz bir kamyon malzeme ile öylece ortada kalmanız işten bile olmayacaktır. Evleriniz iş yerlerinizi taşırken bazen önceden bulunduğunuz ortamdan çıkmak zorunda kalırsınız ve bu ürünleri nasıl ve ne şekilde muhafaza edeceğinizi kara kara düşünürsünüz. Ankara Keçiören Nakliyat Depolama işlemlerinizi en iyi şekilde sizlere sunan firmalar arasındadır. Keçiören Nakliyat taşımacılıkla ilgili bütün dallarda etkin olduğu gibi bu alanda da siz müşterilerimize hizmet vererek yaşayacağınız bütün olumsuzlukları en aza indirgemeye çalışırız.

Keçiören Nakliyat İle Depolama

Keçiören Eşya Depolama

Keçiören Eşya Depolama

Keçiören Nakliyatla iletişime geçip depo talebinde bulunduğunuz andan itibaren planlamayı biz keyfini siz sürebilirsiniz çalışma ekibimizle ürünlerinizin özelliği ve niteliğiyle ilgi envanter çalışması yaparız ve ürünlerinizin mahiyeti belirleyip isteğe bağlı olarak ürünlerinizi sigortalayıp poliçenizi tarafınıza iletiriz. Alanında uzman ekibimizle gelerek ürünlerinizi uzun veya kısa zaman fark etmeksizin depolama ya en uygun biçimde paketlenip ambalajlanır. Bu paketleme işlemi öyle sıradan olmayacak özelliktedir çünkü ürünler depolanacağı için özellikle detaylı olarak yapılaması gereken bir işlemdir. Paketleme işinden sonra ürünleriniz ihtiyaca göre asansörlü taşıma araçlarımızla bulunduğu yerden taşıma kamyonuna getirilir ve araçlarla depolanacağı yere kadar götürülür. Depo da ürünler özelliklerine göre istiflenir. Bu istifleme işlemi esnasında ürünün depoda kalacağı süre zarfında zarar görmemesi adına gerekli donanıma sahip kişilerce yapılır ürünleriniz depoda kaldığı süre boyunca belirli aralıklarla kontrol edilir ve yaşanabilecek herhangi bir sorun bu kontrollerle bertaraf edilir. Keçiören Evden Eve Nakliyat bize teslim ettiğiniz ürünleri kendi evimiz veya işyerimizin ürünü gibi görür ve sizlere emanetlerinizi aynen aldığımız gibi teslim etmeye özen gösteririz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat FiyatlarıÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı800 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1000 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
4+ 1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL