Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat eşyalarınız severek aldığınız birçok ürün bunların taşınırken zarar görmesi hem maddi hem de manevi açıdan zor olmaktadır. İnsanlar eşyalarını özenle taşımak için birçok araştırma yapıp en iyi nakliye firmasını aramaktadırlar. Sizi bu önemli yükten kurtarmak için çalışan firmamız Ankara ve Türkiye’nin her yerinde nakliye işlemlerini gerçekleştirerek alanında bir numaralı hizmet sunmaktayız. Hizmet politikamız gereği müşteri memnuniyetiniz her zaman ön planda olmaktadır. Günümüzden dört bin yıl öncesine kadar uzanan sigortacılık faaliyetleri eşyalarınızın korunma eğiliminde olduğundan kaynaklanmaktadır. Zarar görmesini istemediğiniz eşyalarınız için özenle çalışan firmamız en iyi şekilde paketleme ve ambalajlama işlemlerini gerçekleştirmektedir. İlk sigortacılık işlemleri de aslında taşımacılık sektöründe gerçekleşmiştir ve Keçiören sigortalı nakliyat işlemi gerçekleşmiştir. Peki ya taşımacılık ta sigortalama işlemi nasıl olmaktadır? Bununla ilgili öncelikle alanında uzman olan ve birinci kalitede hizmet sunan firmamız ile iletişime geçiyorsunuz. Firmamızdan taşıma işlemi talep ettikten sonra eksperlerimiz sizler ile görüşmeye gelerek ölçüm ve tartım işlemlerini yapıp paketleme için eşyaları planlayıp aynı zamanda sayımını gerçekleştirdikten sonra size uygun fiyatı belirlerler. Anlaşılan fiyat ile birlikte sizlere taşıma sözleşmesi ile birlikte sigorta imzalatılır. Sigortanın bir nüshası da sizlere verilmektedir. Bu işlem ile birlikte eşyalarınız sigortalanır.

Keçiören Sigortalı Nakliyat

Keçiören Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat

Eşyalarınızı sigortalattınız fakat nedenini bilmiyorsunuz. Nedeni eşyalarınızın zarar görmesi takdirde hasarınızın karşılanması ve birlikte güvenli bir hizmet sunmaktır. Her Nakliye firması eşyalarınızı taşırken özenli davranmamaktadır. Ve hasar olduğu takdirde hasarın maddi olarak karşılamak istemezler. Oysa ki Keçiören Nakliyat firmamız önder nakliyat işlemlerinde müşteri memnuniyeti esaslı olduğundan dolayı sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Sigortalı ve Güvenli Nakliye

Güvenin sözlükteki anlam karşılığı olarak adlandırılan Keçiören Nakliyat her zaman müşteri odaklı olduğundan dolayı hizmetlerini kalite standartları gereğince en uygun şekilde yapmaktadır. Uygun araç filosu gelişmiş teknolojik kavramları ile birlikte tecrübeli elemanlarımız birleşerek en iyi hizmeti sizlere sunmaktadırlar. Keçiören evden eve  Nakliyat Ankara’da şehir içi hizmetlerinizde de sizlerin yardımcısı olmaktadır. Sigortalı nakliyat işlemleriniz için özenli olarak çalışan firmamız rakiplerine büyük fark atmaktadır. Tecrübeleri zaman ile ispatlanmış olan Keçiören Nakliyat güvenli nakliyat, işlemleriniz için sizleri bekliyor.

Keçiören Evden Eve Nakliyat FiyatlarıÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı800 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1000 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
4+ 1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL