Bala Şehir İçi Nakliyat

Keçiören Asansör Kiralama
Mayıs 6, 2021
Yetki Belgelerimiz
Nisan 8, 2022

Bala Şehir İçi Nakliyat

Herhangi bir nedenden dolayı mahalle, belde, sokak, köy vb. şehir içinde ev taşımamızı gerektiren bir durum ile karşı karşıya kaldığımızda kendimizi stres altında hissedebiliriz. Bu dönemde en sık yapılan hatalardan biri de bir nakliye firması ile anlaşma sağlamak yerine kendi ve çevremizin imkanlarını kullanarak eşya taşımaya çalışmak olmaktadır. Kurumsal bir nakliye firması daima eşyaları en iyi koşullar altında ve hasar almalarına izin vermeden taşıyacaktır. Kurumsal firmamız tarafından sağlanan bu tür hizmet alanlarımızdan biri de Bala şehir içi nakliyat hizmetimizdir.
Bu hizmetimizden yararlanmış olan her bir müşterimiz eşyalarının %100 hasarsız biçimde, hızlı ve pratik olarak taşınmasından dolayı son derece memnun kalmış kişilerdir. Bu kadar yüksek bir başarı oranına sahip olmamızın nedeni profesyonel çalışma arkadaşlarımız sağlamaktadır.

Bala Şehir İçi Nakliyat

Bala Şehir İçi Nakliye Hizmeti

Sunduğumuz profesyonel Bala şehir içi nakliyat hizmetimiz sayesinde sahip olacağınız imkanların başında sigortalı eşya taşımacılığı gelmektedir.

Sigortalı eşya taşımacılığı; taşınacak olan eşyaların sigortalanması işlemine verilen addır. Bu sayede eşyaların alabileceği olası bir kaza sonucunda ortaya çıkan hasara karşı eşya sahibi kişi güvence altına alınmış olur. Kişiler ihtiyaçlarına göre farklı şekilde sigorta imkanlarından faydalanabilmektedir. Bu imkanlar:

  • Geniş teminat
  • Tam ziya
  • Dar teminat şeklindedir.

Geniş teminat durumunda taşınacak olan eşyalar çıkış noktasından varış noktasına kadar her türlü tehlikeye karşın koruma altındadır. Tam ziya durumunda, eşyaların araç içerisinde hasar alması durumunda meydana gelebilecek bir kazaya karşın koruma vardır. Dar teminatta ise aracın trafikte yanma, devrilme, başka bir araçla çarpışma gibi trafik sırasında başına gelebilecek kazalara karşın koruma teminatı vardır.
Sizleri dilediğiniz şekilde sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile koruyarak %100 güvence ile firmamız Bala şehir içi nakliyat işlemi ile taşımaktadır. Profesyonel olan her bir hizmetimizden yararlanmak adına hemen işlemlerinizin başlatılması için bize web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden kendiniz için uygun olanını seçerek ulaşabilirsiniz.
Bu sayede satın alabileceğiniz hizmetlerin detaylarını direkt olarak bizden öğrenebilir ve hemen randevu tarihinizi sekreter arkadaşımız ile birlikte ayarlayabilirsiniz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat FiyatlarıÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı800 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1000 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
4+ 1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir