Çubuk Şehir İçi Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firmaları
Nisan 29, 2021
Beypazarı Şehir İçi Nakliyat
Mayıs 1, 2021

Çubuk Şehir İçi Nakliyat

Çubuk Şehir İçi Nakliyat
Çubuk Şehir İçi Nakliyat

Geleneksel yöntemlerle ev taşıma işi hem çok yorucu hem de demode olmuş bir faaliyettir. Çubuk şehir içi nakliyat bu yöntemde ev taşıması yapacak personel bulmak, araç ayarlamak, eşyaların muhafazasını sağlamak son derece zahmetlidir. Son dönemde hizmet sektöründeki gelişmelerden evden eve nakliyat firmaları da nasibini almıştır. Geleneksel taşıma faaliyetlerinde uğraştığınız ve size zor gelen tüm işleri sizin yerinize taşıma şirketi yapar. Müşterilerimizin taşıma faaliyetinden beklentilerinin farkındayız. Bu kapsamda Çubuk evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin her türlü talebini yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Müşterilerimiz için ev eşyalarının ne denli maddi ve manevi değerinin olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda faaliyetlerimizi icra ediyoruz.

Taşımacılık Sektörünün Öncü Firması

Uzun zamandır taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Çubuk evden eve nakliyat firması ev taşımacılığında da öncü konumdadır. Bu kapsamda profesyonel taşımacılık kalite standardımızdır. Uzman ekibimiz taşıma sözleşmesi gereği evinize gelerek gerekli paketlemeleri özenle yapar. Yine uzman ekibimiz tarafından mobilya eşyalar sökülür ve zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Eşyaların yükleme öncesinde hazırlanması esnasında eşyaların niteliklerine uygun şekilde paketleme malzemesi kullanılır. Kullandığımız paketleme malzemeleri arasında battaniye, özel ambalaj naylonu ve streç film gibi kaliteli ekipmanlar vardır. Araç yüklemesine hazır hale getirilen eşyalar yine profesyonel ekip marifeti ile taşıma aracına yüklenir. Taşıma araçlarımız ev eşyası taşımasına uygun nitelikte dizayn edilmiştir. Bu sayede eşyalarınız kesinlikle zarar görmez.

Çubuk Şehir içi Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık

Çubuk evden eve nakliye bünyesinde yapılan tüm nakliyat faaliyetlerinde müşterilerin mağdur edilmemesi esastır. Bu kapsamda taşıma faaliyeti esnasında oluşabilecek çarpma, kırılma ihtimaline karşı eşyalar sigortalanır. İnsan gücü ile eşya taşıma faaliyetinde her ne kadar özenli hareket edilse de çarpma kırılma ihtimali söz konusudur. Bu gibi durumlara sigortalı taşımacılık kapsamında tedbir alınırken asansörlü taşımacılık avantajından da istifade edilir. Bu avantaj ile eşyalar bina önüne kurulan eşya asansörü ile taşınır. Yeni taşınan eve de yine eşya asansörü marifeti ile eşyalar çıkarılır. Bu sayede eşyanın bir yere çarpası, kırılması söz konusu olmaz. Aynı zamanda taşıma faaliyeti kısa sürede sonuçlandırılır.

Keçiören Evden Eve Nakliyat FiyatlarıÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı800 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1000 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
4+ 1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL

2 Comments

  1. hamza dedi ki:

    çubuk içi taşımacılık yaptık çok iyi bir hizmet aldım iyi çalışlar dilerim keçiören nakliyata

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir