Kahramankazan Şehir İçi Nakliyat

Elmadağ Şehir İçi Nakliyat
Mayıs 2, 2021
Altındağ Şehir İçi Nakliyat
Mayıs 5, 2021

Kahramankazan Şehir İçi Nakliyat

Kahraman Kazan Şehir içi Nakliyat
Kahraman Kazan Şehir içi Nakliyat

Özellikle memur kesim sık sık ev taşımak durumunda kalabilir. Söz konusu ev taşıma faaliyeti şehir içi olabileceği gibi şehirlerarası da olabilir. Kahramankazan şehir içi evden eve nakliyat firması ile gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası nakliyat faaliyetleriniz itina ile yapılır. Bu sektörde uzun zamandır faaliyet gösteren firmamız müşterilerinin eşya taşımasındaki hassasiyetinin farkındadır. Eşya taşıma alanındaki tüm faaliyetlerini de bu hassasiyet ekseninde yerine getirir. Alanında uzman profesyonel ekibimiz her şeyden önce evinizde eşya tespitini yapar. Yine aynı personel taşıma gününde evinize gelerek evin toplanmasını sağlar. Bir ekibimiz de mobilya eşyaları demonte hale getirerek taşınmasını kolaylaştırır. Paketlenen ya da sarılan tüm ev eşyaları niteliklerine uygun paketleme malzemesi ile taşıma pozisyonuna hazır hale getirilir.

Kahramankazan Şehir içi Nakliyat ve Güvenli Taşımacılığın Öncü Kuruluşu

Firmamız bünyesinde yapılan tüm nakliyat faaliyetlerinde müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için her şey düşünülür. Araç filomuzda kullandığımız nakliye araçlarımız dahi ev eşyalarının zarar görmemesi için dizayn edilmiştir. Bu sayede ev taşıması yapılacak mesafe ne kadar uzak olursa olsun eşyalarınız kesinlikle zarar görmez. Alınan her türlü tedbire rağmen eşyalarınızın zarar görme ihtimaline karşı sigortalı taşımacılık imkânlarından da istifade ediyoruz. Eşyaların zarar görme durumunda oluşan maddi hasar sigorta şirketi tarafından karşılanır.
Müşterilerimizin ev eşyalarının maddi değerlerinin yanında manevi anlamlarının da olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız.

Ev Taşımasında Doğru Tercih

Kahramankazan evden eve nakliyat firmamız ile yaptığınız tüm taşıma faaliyetlerinde teknolojik imkânlardan da istifade edilir. Bu kapsamda asansörlü taşımacılık nimetinden de imkânlar elverdiği ölçüde yararlanıyoruz. Eşya asansörünün kullanılabilmesi için eski ve yeni adresin sokak ve bina önünün uygun şartları sağlaması gerekir. Bu şartlar sağlanıyorsa eşyalarınız asansörlü taşımacılık kapsamında eski adresinizden alınarak taşıma araçlarına yüklenir. Yine aynı yöntem izlenerek yeni adresinize çıkarılır ve size teslim edilir. Bu imkân sayesinde hem taşıma faaliyeti minimum sürede sonlanır. Hem de eşyalarınızın zarar görme ihtimali en aza indirilir. Siz de taşımacılık sektörünün öncü firmalarından birisi ile ev eşyası taşıtmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat FiyatlarıÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı800 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1000 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1200 TL500 TL
4+ 1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 TL500 TL

1 Comment

  1. […] Personelimizi de bu hassasiyet ile yetiştiriyoruz. Siz de sektördeki öncü kuruluşlardan olan Kalecik evden eve nakliyat firması ile irtibata geçerek en iyi hizmeti […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir